ПРАВОВАЯ
ЗАЩИТА

ОХОТА НА «ВІДЬМАКА» ПО-УКРАЇНСЬКИ 2

Защита от вымогателей. Помощь при ДТП. Представление интересов в суде, прокуратуре, милиции. Услуги адвоката и юриста. Бесплатная консультация.

Харківський апеляційний адміністративний суд, ДАІ, МВС, люстрація, автомайдан, поновлення на посаді, прецендент

 

Чи варто спалити всіх мешканців села на багатті, якщо в одній із осель мешкала «відьма»? З точки зору середньовічної Святої Інквізиції всі інщі мешканці також могли бути поплічниками нечистої сили, та підлягати знищенню. Виявилось, що в сучасній Україні Мінистерство Внутрішніх Справ також може дивувати вигадками, що не базуються на фактах, та ще доводити це в суді.

Охота на «відьмака» по-українськи – деталі боротьби здорового глузда з хибними припущеннями в суді першої інстанції.

Спалити неможливо милувати

Роблячи шаг назад треба сказати, що суд першої інстанції роздивлявся справу співробітника ДАІ, якого звільнили з МВС нібито у відповідності до закону України «Про очищення влади» №1682-VII. Суд підтримав вимоги позивача, представником якого була Людмила Тимошенко, юрист «Правовий Захист», та відмінив люстраційний наказ. МВС з цим рішенням не погодилось і подало апеляційну скаргу в якій вимагали люструвати співробітника ДАІ не за фактами, а виходячи з власних фантазій.

Якщо звільняти, то лише за законом

Вперше в Україні судове рішеня про скасування люстраційного наказу опинилось в руках судової колегії із трьох поважних суддів Харківського апеляційного адміністративного суду. Переглянувши постанову суду першої інстанції, в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів зауважила, що при її прийнятті суд першої інстанції дійшов правильних висновків по суті справи.

Повний текст рішення Харківського апеляційного адміністративного суду http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/45713328

В окремому коментарі, до представника МВС, головуючий суддя зауважив, що звільняти треба лише у відповідності до чинного законодавства, та за обгрунтованими звинувачуваннями.

Здоровий глузд переміг!


Что ещё почитать

· Дурилка картонная? — шаблон запроса на имя Министра внутренних дел Украины по фактам инфантильности сотрудников новой патрульной службы.

· Бомж по закону КП «Жилкомсервис» — юридическая драма о праведном судье, овцах и козлищах.

· Ещё…Позвоните нам сейчас - узнайте, как мы можем Вам помочь...