ПРАВОВАЯ
ЗАЩИТА

ХАОС НА ДОРОЗІ Р-45 — МІЛІЦІЯ В «ДОЛІ»

Защита от вымогателей. Помощь при ДТП. Представление интересов в суде, прокуратуре, милиции. Услуги адвоката и юриста. Бесплатная консультация.

міліціянти, Богодухів, Богодухівський РВ ГУМВС України, санітарно-епідеміологічна служба, службова недбалість

 

Згідно із Законом України «Про міліцію» міліція України – це державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає права і свободи громадян. Основним завданнями міліції є забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, та запобігання правопорушенням і їх припинення.

З появою поліціянтів на вулицях Київа багато уваги приділяється їх обізнанності в українських законах. Справді, за кілька місяців навчання важко дати грунтовні знання законів. Дехто порівнює їх знання з обізнанність діючих міліціянтів, що навчались довгі роки за відповідним фахом. Виявляється, що міліційні заклади зовсім нічому не вчать, бо в міліціянтів справи зовсім кепські, а на додаток відсутнє бажання запобігати правопорошенню, а в деяких випадках і співпраця з порушниками закону. Цей сумний висновок вдалось зафіксувати Людмилі Тимошенко, юристу «Правовий Захист», що подорожувала у справах до Сумської області.

На автошляху Харків-Богодухів-Велика Писарівка санітарно-епідеміологічна служба України, встановила пункт санітарної обробки транспортних засобів, але легковики були невзмозі, ані подолати, ані об’їхати виритий ними ривчак без ушкодження ходової частини. В додаток до цього представник санітарної служби пересувався на автомобілі без номерних знаків. Що саме цікаве, на пункті були присутні два міліціянта Богодухівського РВ ГУМВС України, які відмовились запобігти правопорушенням, та скласти протоколи у відповідності до чинного законодавства. Міліціянти зовсім не розуміли, та не бачили складу злочину. Крім того міліціянти намагались завадити усуненню перешкод дорожньому руху. Зі слів представника санітарної служби він був відряджений за наказом обласної адміністрації, але жодних підтвержуючих документів надати не зміг.

Відповідальність за незаконні дії співробітників санітарної служби, та міліціянтів, передбачені як Кодексом України про адміністративні правопорушення, так і Кримінальним кодексом України.Перешкоджання дорожньому руху

Кодекс України про адміністративні правопорушення за статтею (ст. 139 КУпАП) про пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення встановлює відповідальність від 510 гривень, або ж призначення до 40 годин громадських робіт. Кримінальний кодекс України (ст. 279. ККУ) за блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод передбачає до 12 років позбавлення волі.

Відсутність номерних знаків

Нагадаємо, за цє порушення згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення за статтею (ч. 6 ст. 121 КУпАП) про керування водієм транспортним засобом без номерного знаку передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Невиконання службових обов'язків

Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою, в данному випадку міліціянтами, своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них у відповідності до Кримінального Кодексу України (ст. 367 ККУ) карається штрафом або обмеженням волі на строк до трьох років.

Враховуючи вищезгаданні порушення чинного законодавста, до міліції, прокуратури, санітарної служби, та Харківської обласної ради будуть надіслані скарги з вимогою припинити протиправні дії та покарати злочинців.

Відповіді посадових осіб будуть опубліковані.


Что ещё почитать

· Дурилка картонная? — шаблон запроса на имя Министра внутренних дел Украины по фактам инфантильности сотрудников новой патрульной службы.

· Бомж по закону КП «Жилкомсервис» — юридическая драма о праведном судье, овцах и козлищах.

· Ещё…Позвоните нам сейчас - узнайте, как мы можем Вам помочь...