ПРАВОВАЯ
ЗАЩИТА

СИНІ ЧОЛОВІЧКИ ДАІ

Защита от вымогателей. Помощь при ДТП. Представление интересов в суде, прокуратуре, милиции. Услуги адвоката и юриста. Бесплатная консультация.

Багато є різних думок, як негативних, так і позитивних, з приводу роботи працівників Державної автомобільної інспекції (ДАІ). До наших юристів надійшов лист відповідь з ВДАІ на запит одного з наших клієнтів. Відповідь стосується службової форми співробітника ДАІ, та надана з виконанням усіх вимог чинного законодавства і може служити взірцем професійності співробітника правоохоронних органів. Маємо сподівання, що процес люстрації не зупинится лише на покращенні листування з громадянами.

Шановна Ольго Петрівна!

На Ваш запит який надійшов до ВДАІ з обслуговування м. Харків (м. Харків) ГУМВС України в Харківській області за вх. № 122/зі від 18.06.2014 повідомляемо, що на вулично-шляховій мережі м. Харкова несуть службу інспектори ДАІ у форменому одязі встановленного зразку.

Згідно наказу від 08.10.2007 № 379 «Про забезпечення спеціальни форменим одягом осіб начальницького та рядового складу підрозділів Державной автомобільної інспекції МВС України та спеціального загону «Кобра» особливого призначення при ДАІ МВС України» форма повинна відповідати сезону, бути чистою і тільки встановленого зразку – влітку це світло-синя сорочка з коротким рукавом і темно-сині штани з червоною смугою збоку, світловідбиваючий жилет, а під час дощу – спецнакидку помаранчевого або блакитного кольору.

На рукаві з лівого боку – нашивка з загальною інформацією про силові структурі» «Україна МВС».

Шеврон праворуч указує, у якому підрозділі служить співробітник – «Дорожньо-патрульна служба» або «Державна автомобільна інспекція». Сам шеврон повинен бути пришитий акуратно.

Всі співробітники ДАІ, в тому числі ДПС, зобов’язані мати при собі службові міліцеські посвідчення, які водії в разі зупинки мають право попросити пред’явити інспектора.

У список оснащення співробітника ДАІ повинні входити нагрудний знак, табельна зброя, жезл, спецзасоби (наприклад, газовий балончик), а також бланки, службова сумка (або планшет), лінійка (рулетка), свисток, кишеньковий ліхтарик.

Співробітники ДАІ несуть службу тільки на службовому транспорті з відповідною символікою ДАІ, державні номерні знаки а патрульних автомобілях повинні бути на синьому тлі. Уздовж бортів машини повинні бути жовто-сині смуги, напис «Державтоінспекция на капоті і багажнику, плюс державний герб на обох передніх дверцятах.

В зеленому одязі працівники ВДАІ з обслуговування м. Харків (м. Харків) ГУМВС України в Харківській області службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку на території міста Харкова не несуть.

Взагалі встанволені такі форми одягу: парадно-вихідна, повсякденна, спеціальна. Форма одягу оголошується особовому складу в відповідності до покладенних на нього службових завдань.

З повагою
заступник начальника ВДАІ з обслуговування
м. Харків (м. Харків) ГУМВС України
в Харківській області

В.В. Ліпчанський

Бабак 7070109сині чоловічки ДАІ, синие человечки ГАИ, ответ ГАИ, люстрация, Украина, Харьков, форма инспектора ГАИ, www.zapravo.kharkov.ua


Что ещё почитать

· Дурилка картонная? — шаблон запроса на имя Министра внутренних дел Украины по фактам инфантильности сотрудников новой патрульной службы.

· Бомж по закону КП «Жилкомсервис» — юридическая драма о праведном судье, овцах и козлищах.

· Ещё…Позвоните нам сейчас - узнайте, как мы можем Вам помочь...